Zapraszamy do organizacji niezapomnianych urodzin dla dzieci.

Sprawdź poniżej nasze pakiety, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało wymarzone urodzinki !


Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie dla swojego dziecka, zapytaj o ofertę  TUTAJ.PAKIET PODSTAWOWY

Wspólne spędzenie czasu z kolegami i koleżankami to super sprawa! Zabawy integracyjne pozwolą dzieciom lepiej się poznać, zabawy taneczne uwolnią skumulowaną w nich energię, a zabawy z chustą klanzą przyczepią na buzie szeroki uśmiech. Całą imprezkę zwieńczy samodzielnie skręcanie balonów przez dzieci we wszystkie możliwe kształty.

Cena pakietu: 380 zł za 10 dzieci (każde kolejne dziecko 25 zł)PAKIET LEŚNY

Las to miejsce nieskończonych możliwości i rozmaitych odkryć. Na małych odkrywców czekają liczne zadania w trakcie podchodów leśnych, a także nauka znaków patrolowych czy układania ogniska. W ramach pamiątki ze wspaniałej wyprawy dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu trochę lasu w słoiku.


Cena pakietu: 460 zł za 10 dzieci (każde kolejne dziecko 35 zł)
PAKIET KREATYWNY

Kreatywne Urodzinki to miejsce, gdzie dzieci będą mogły wykazać się swoim talentem plastycznym, artystycznym oraz przede wszystkim kreatywnością i pomysłowością. Eksperymenty chemiczne, sole do kąpieli czy porcelanowe liście to zaledwie kilka z propozycji zajęć. Wszystkie arcydzieła stworzone podczas imprezki będą mogły później ozdobić półki w pokoju dziecka.

Cena pakietu: 540 zł za 10 dzieci (każde kolejne dziecko 45 zł)PAKIET SPORTOWY

Igrzyska Olimpijskie to pikuś w porównaniu do Urodzinowej Spartakiady. Uczestnicy przez całą imprezkę będą zbierać punkty poprzez udział w różnorodnych zadaniach indywidualnych oraz grupowych. Stworzą swoje własne medale, które będą mogli ubrać na sam koniec Spartakiady, gdzie otrzymają również wspaniałe nagrody.

Cena pakietu: 440 zł za 10 dzieci (każde kolejne dziecko 35 zł)